Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

 

Od wielu lat wspieramy środowisko akademickie. Ze względu na profil działalności współpracujemy głównie z uczelniami technicznymi m.in.: Politechniką Gdańską, Politechniką Krakowską, Akademią Górniczo-Hutniczą, Politechniką Lwowską oraz z Wydziałem Chemii Uniwersytetu Gdańskiego. Stwarzamy możliwość odbycia praktyk, w miarę możliwości udostępniamy studentom dane pomocne przy pisaniu prac licencjackich i magisterskich oraz realizujemy program stypendiów za najlepszą pracę magisterską lub doktorską.

Grupa LOTOS jest fundatorem 10 miejsc stażowych w ramach Programu Stażowego „Wystartuj z LOTOSEM". Aktualne ogłoszenia znajdziesz wśród ofert pracy. Kliknij na baner poniżej, aby dowiedzieć się więcej).

staże lotos


LOTOS od lat uczestniczy również w licznych wysoko cenionych partnerskich programach stażowych dla studentów i absolwentów, takich jak:

       - https://wakacyjnystaz.pl/

       - http://paga.org.pl/projekty/akademia-energii/v-edycja-akademii-energii?lang=p

Zgłoszenia prosimy składać on-line na stronach wybranych projektów.