Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą. Naszą największą wartością są nasi pracownicy, dlatego wspieramy ich rozwój i zaangażowanie.

 

W 2004 roku powołaliśmy Akademię LOTOS, której celem jest tworzenie partnerskiego zespołu oraz budowanie Grupy LOTOS jako nowoczesnej, sprawnej oraz konkurencyjnej  organizacji.

 

Akademia LOTOS


Akademia LOTOS jest cenionym w świecie nauki i biznesu systemem kompleksowego rozwoju pracowników. Cechuje ją m.in. 
DOSTĘPNOŚĆ,gdyż szkolenia przeznaczone są dla wszystkich pracowników Grupy Kapitałowej LOTOS - każdy pracownik może zgłosić chęć udziału w szkoleniach. Rozwój pracowników odbywa się w sposób CIĄGŁY i SPÓJNY, ponieważ jest powiązany z systemem okresowych ocen pracownika (SOOP), ścieżkami kariery, programami rozwojowymi dla poszczególnym grup zawodowych oraz planami sukcesji. Dzięki temu pracownik zna możliwości i kierunki rozwoju, które przed nim stoją. Jednocześnie, nasze perspektywiczne programy cechuje ELASTYCZNOŚĆ, która pozwala reagować na zmiany w otoczeniu biznesowym firmy oraz na nowe potrzeby związane z kwalifikacjami pracowników.