Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Zdobywaj cenne doświadczenie i rozwijaj swoje umiejętności u boku ekspertów i pasjonatów w swoim obszarze. Wybierz praktyki lub staż u najwiekszego pracodawcy na Pomorzu. Sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!

"Ludzie z którymi pracujemy mają jedną ważną zasadę. Nie ma tak, że ja coś wiem i trzymam to dla siebie, bo jestem najlepszy. Jestem najlepszy więc powiem ci jak to zrobić, żeby było najlepiej"

Stażysta Lotos Serwis - Dawid Kocięcki, obecnie brygadzista w LOTOS Serwis

Uwaga! Zgodnie z poleceniem Sztabu Kryzysowego, realizacja praktyk i staży na terenie chronionym Grupy LOTOS S.A w roku 2021 zostaje wstrzymana do odwołania.​ Mamy nadzieję, że jest to stan tymczasowy i będziemy mogli spotkać się jeszcze w tym roku. Obserwujcie naszą stronę kariery, o ofertach praktyk i staży będziemy informować na bieżąco. Do zobaczenia!

Oferujemy bezpłatne praktyki oraz płatne staże w ramach programów:

 

Ambasador LOTOSU

 

Ambasadorem LOTOSU jest Izabela Malinowska, studentka Chemii Budowlanej na PG. Izabela powiedziała nam, co ja zmotywowało do aplikowania na ambasadora i jakie ma plany związane z ta funkcją.

Jestem studentką Wydziału Chemicznego PG, która chce nie tylko zdobywać wiedzę, ale również działać aktywnie w środowisku akademickim. Jestem osobą kreatywną, ambitną oraz szczerze zaangażowaną w powierzone mi obowiązki. Zostałam ambasadorką LOTOSU, więc wykorzystam moją wiedzę, umiejętności oraz pozytywną energię do realizacji pomysłów związanych z promocją firmy wśród studentów.

Jak oceniasz rekrutację do Programu Ambasadorskiego? Jakie masz wrażenia po pierwszym kontakcie z firmą?

– Rekrutacja była niesamowita. Zaskoczyło mnie, że na rozmowie rekrutacyjnej może panować taka miła i ciepła atmosfera. Atmosferę tworzą ludzie, więc sądzę, że cały team odpowiedzialny za rekrutację zasługuje na medal. Są to wspaniałe i otwarte osoby, które spowodowały, że jestem zachwycona pierwszym kontaktem z firmą.

Czy masz wstępny plan działań?

– Tak, chciałabym, aby inni studenci mojej uczelni poznali możliwości oraz wyzwania, jakie niesie praca w tak znanej firmie. Zorganizuję eventy oraz konkursy promocyjne, które przedstawią LOTOS jako firmę marzeń. Będę aktywnie udzielać się w mediach społecznościowych, aby pokazać, że już studenci mogą kreować swoją karierę zawodową. To tylko kilka pomysłów, ale w głowie mam ich mnóstwo.