Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Poszukujemy młodych i ambitnych pracowników, którzy chętnie będą inwestować w swój rozwój rozpoczynając karierę w rafinerii LOTOS od stanowiska Operator instalacji rafineryjnych (Aparatowy).

Jeżeli zdecydujesz się na pracę w naszym zakładzie będziesz sprawował opiekę nad procesami produkcyjnymi. Zapoznasz się z całym ciągiem technologicznym, obejmującym wiele obszarów, dzięki czemu zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci sprawdzić się na każdym poziomie naszych instalacji.

Stawiasz na swój rozwój? Otwieramy więc dla Ciebie ścieżkę awansu zawodowego, która w jasny sposób określi poszczególne szczeble rozwoju – od aparatowego instalacji, sterowniczego, aparatowego procesu, po mistrza. Awans zawodowy przekłada się w zauważalny sposób także na wysokość wynagrodzenia.

Widzisz już siebie wśród załogi naszej rafinerii? Tak? To zwróć jeszcze uwagę na warunki zatrudnienia:

Pamiętaj też, że otrzymasz możliwość korzystania z dodatkowych świadczeń – bezpłatnego autobusu zmianowego, bezpłatnej opieki medycznej i stomatologicznej, funduszu inwestycyjnego opłacanego przez pracodawcę oraz wczasów pod gruszą. Możesz także liczyć na roczne premie, nagrody specjalne i zniżki na stacjach paliw LOTOS. Zapewniamy także możliwość realizacji aktywności fizycznej w sekcjach sportowych Grupy LOTOS oraz zakupu Karty MultiSport i OK System.

Jeżeli masz minimum wykształcenie średnie, podstawową wiedzę z zakresu chemii i mechaniki, cieszysz się dobrym zdrowiem, umiesz pracować w zespole i chcesz się rozwijać, przyślij nam swoją aplikację.

Zobacz czym zajmuje się Aparatowy:

Aplikuj