Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

LOTOS wśród najbardziej pożądanych pracodawców

Header
Kariera 2017-05-05
LOTOS wśród najbardziej pożądanych pracodawców

Międzynarodowa firma doradcza Antal po raz siódmy przeprowadziła wśród specjalistów i menedżerów badanie „Najbardziej Pożądani Pracodawcy”. LOTOS po raz piąty otrzymał to ważne wyróżnienie zajmując czwarte miejsce w branży „Energetyka, paliwa, wydobycie, chemia”.

Najbardziej pożądanych pracodawców typowało ponad 3300 specjalistów i menedżerów z całego kraju reprezentujących różne branże. Ankietowani spontanicznie, bez sugestii ze strony badaczy, podawali swoje propozycje spośród firm działających na polskim rynku.

Biorący udział w badaniu jako najsilniejsze strony pożądanych pracodawców wskazywali przede wszystkim wielkość i prestiż firmy, styl zarządzania i kulturę organizacyjną oraz innowacyjność. – LOTOS po raz kolejny znalazł się w gronie najlepszych pracodawców w Polsce. To duże wyróżnienie – podkreśla Arkadiusz Kawecki, dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Administracji Grupy LOTOS. – Cieszy fakt, że doceniono naszą firmę, jej nowoczesność oraz stałą dbałość o rozwój pracowników. Wiemy również, że jeszcze wiele możemy zrobić aby stawać się coraz lepszym pracodawcą.

Pamiątkową statuetkę na gali w Warszawie odebrały specjalistki Monika Dapczyńska oraz Mariola Chojnowska-Janulewicz odpowiedzialne za rekrutację oraz szkolenie i rozwój pracowników.

Biuro Komunikacji, Grupa LOTOS S.A., ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk, tel.58 308 87 31, 58 308 83 88, 58 308 83 55, e-mail: media@grupalotos.pl

Udostępnij