Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

W zeszłym tygodniu pracownicy LOTOSU w ramach dzielenia się wiedzą aktywnie wspierali uczniów i studentów w stawianiu pierwszych kroków na ścieżce kariery.

Kariera

W zeszłym tygodniu pracownicy LOTOSU w ramach dzielenia się wiedzą aktywnie wspierali uczniów i studentów w stawianiu pierwszych kroków na ścieżce kariery.

Pierwsze spotkanie odbyło się w środę 14.12. Celem spotkania z uczniami i kandydatami było zachęcenie młodzieży do wyboru jednego z kierunków jaki oferuje Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego nr 2. Adam Pilecki specjalista z Biura Ochrony Środowiska w Grupie LOTOS S.A. opowiedział jak może wyglądać ścieżka rozwoju od stażysty do specjalisty w GL S.A. Adam jako absolwent kierunku ochrona środowiska w ówczesnym TOŚ a dzisiejszym CKZiU nr 2 zainteresował młodzież i przedstawił perspektywę oraz możliwości jakie daje ukończenie jednego z kierunków w ich szkole.

W czwartek 15.12 w ramach BEST Career Meeting odbyło się spotkanie na PG ze studentami różnych kierunków, którzy już dzisiaj inwestują w swoją przyszłość i budują personal branding. W pierwszej części Alicja Bejmert, specjalista ds. procesów HR w GL S.A. zaprezentowała LOTOS jako pracodawcę. W kolejnej Agata Osmólska, również specjalista ds. procesów HR przeprowadziła warsztat, którego celem było budowanie świadomości młodych ludzi jak już dzisiaj zacząć budować swoją markę.

LOTOS wspiera na starcie