Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Grupa LOTOS „Strefą Przyjaznej Rekrutacji”

Header
Kariera 2015-01-30
Grupa LOTOS „Strefą Przyjaznej Rekrutacji”

Grupa LOTOS, jako członek Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji, otrzymała właśnie certyfikat „Strefa Przyjaznej Rekrutacji”. Certyfikat stanowi wyróżnik dla pracodawców rekrutujących przyjaźnie, w zgodzie ze standardami Kodeksu Dobrych Praktyk w Rekrutacji. Jesteśmy rzetelni i profesjonalni, działamy w sposób transparentny, jasno formułujemy nasze ogłoszenia. Szanujemy kandydatów i dbamy o dobrą atmosferę w trakcie spotkań rekrutacyjnych oraz informację zwrotną po zakończeniu rekrutacji. Gwarantujemy poufność i bezpieczeństwo danych kandydatów. Sami stale podnosimy kompetencje w zakresie prowadzenia procesów rekrutacji oraz dzielimy się wiedzą z tego zakresu organizując warsztaty dla studentów i uczestnicząc w konferencjach branżowych.

Zapraszamy do udziału w prowadzonych przez Grupę LOTOS rekrutacjach - odwiedź „Strefę przyjaznej rekrutacji” i złóż aplikację na http://kariera.lotos.pl/304/oferty_pracy.

Strefa Przyjaznej Rekrutacji

Zespół ds. Procesów HR