Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Dzięki współpracy studenckiego Ambasadora LOTOSU Maćka Głuszka z organizacjami studenckimi w dniu 23 stycznia odbyło się spotkanie pracowników Biura Zarządzania Zasobami Ludzkimi Grupy LOTOS S.A. z członkami Koła Naukowego Psychologii Organizacji i Zarządzania Brevi Manu.

Kariera

Dzięki współpracy studenckiego Ambasadora LOTOSU Maćka Głuszka z organizacjami studenckimi w dniu 23 stycznia odbyło się spotkanie pracowników Biura Zarządzania Zasobami Ludzkimi Grupy LOTOS S.A. z członkami Koła Naukowego Psychologii Organizacji i Zarządzania Brevi Manu, które skupia studentów różnych kierunków chcących rozwijać zainteresowania oraz zdobywać wiedzę i doświadczenie w zakresie stosowania psychologii w życiu zawodowym i osobistym. Warsztat został przeprowadzony w odpowiedzi na realne potrzeby członków Koła Naukowego zgłoszone przed spotkaniem.

Podczas trwającego blisko cztery godziny spotkania studenci mieli okazję zapoznać się m.in. z  działaniami Biura Zarządzania Zasobami Ludzkimi GL S.A., narzędziami wykorzystywanymi w codziennej pracy HR-owca oraz metodami budowania marki pracodawcy. Część warsztatu poświęcono również na wskazówki dla studentów dotyczące budowania marki pracownika, które mogą być pomocne przy wejściu na rynek pracy. Studenci aktywnie zadawali pytania i zgłaszali swoje wątpliwości. Cieszymy się, że mogliśmy podzielić się wiedzą i doświadczeniem.

Planowane są już kolejne warsztaty prowadzone przez pracowników Grupy Kapitałowej LOTOS. Zachęcamy do śledzenia profilu naszego Ambasadora na Facebooku (kliknij tutaj), gdzie na bieżąco publikowane są informacje o planowanych wydarzeniach.

Brevi Manu           fot. Brevi Manu

Biuro Komunikacji, Grupa LOTOS S.A., ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk, tel.58 308 87 31, 58 308 83 88, 58 308 83 55, e-mail: media@grupalotos.pl