Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Biuro Zarządzania Zasobami Ludzkimi Grupy LOTOS S.A. w ramach współpracy z Kaszubskim Uniwersytetem Ludowym przeprowadziło 3 listopada br. warsztat „Jak poradzić sobie na rynku pracy? Tajemnice rekrutacji” adresowany do uczestników projektu "Mój cel – praca".

Kariera

Celem projektu jest podniesienie poziomu aktywności zawodowej osób pozostających bez  zatrudnienia w wieku do 30 lat, głównie z powiatu kartuskiego i kościerskiego. Wizyta umożliwiła przedstawienie Grupy LOTOS S.A. jako pracodawcy, przybliżenie kultury pracy w firmie oraz wymagań stawianych kandydatom do pracy.

  IMG_3314 - Kopia.jpg

Warsztat, prowadzony przez Katarzynę Masiak, Starszego specjalistę w Zespole ds. Systemów ZZ, stał się dla uczestników projektu okazją do zdobycia wiedzy na temat rekrutacji - na co warto zwrócić uwagę czytając ofertę pracy, jak napisać CV i list motywacyjny, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Uczestnicy warsztatów wzięli udział w ciekawych ćwiczeniach, a w trakcie dyskusji  chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami i problemami z jakimi spotykają się w poszukiwaniu pracy.

W ramach przybliżenia specyfiki działalności Grupy LOTOS S.A.  gościli również na terenie rafinerii. W trakcie przejazdu Michał Szaro, Specjalista  z Biura Technologii opowiadał o przerobie ropy naftowej. Naszym gościom życzymy powodzenia w poszukiwaniu pracy. Mamy nadzieję, że wiedza z jaką wyjechali z LOTOSU pomoże im odnaleźć się na rynku pracy.