Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Od maja br. LOTOS współpracuje z organizacją studencką AISEC, w ramach której realizowany jest „Program Ambasador”. Głównym celem tego projektu jest przybliżenie marki pracodawcy studentom, nawiązanie relacji prezentującej środowisko pracy w naszej firmie.

Kariera

  Ambasador jest łącznikiem pomiędzy studentami a LOTOSEM. W tym roku akademickim w wyniku rekrutacji ambasadorem został Maciej Głuszek, student zarządzania inżynierskiego na Wydziale Zarządzania i Ekonomii na Politechnice Gdańskiej. –Cieszę się, że zostałem obdarzony takim zaufaniem – opowiada – Czuję się wyróżniony, ale mam też świadomość, jakie wyzwanie stoi przede mną. Dostałem dużą swobodę w podejmowaniu inicjatyw wśród studentów, co odbieram jako dużą otwartość organizacji na wspieranie środowiska akademickiego. Zaproponowałem harmonogram działań uwzględniający ważne wydarzenia na uczelni, w które włączy się LOTOS.

DSC_7430 - Kopia.jpg

Zachęcamy też do odwiedzenia funpage na Facebooku „Wystartuj z LOTOSEM”, gdzie na bieżąco umieszczane są informacje o inicjatywach podejmowanych w środowisku studenckim: https://www.facebook.com/WystartujzLOTOSEM?fref=ts