Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

25 czerwca w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników 19. edycji konkursu Grasz o Staż. Grupa LOTOS jest fundatorem trzech płatnych staży, które realizowane będą w Pionie Techniki. Nominacje stażowe w imieniu Grupy LOTOS wręczyła studentom Mirosława Chojnacka - kierownik zespołu ds. szkoleń i rozwoju w Biurze  Zarzadzania Zasobami Ludzkimi.

Kariera

Grasz o Staż to ogólnopolski, prestiżowy konkurs organizowany przez PwC i Gazetę Wyborczą. Uczestnikami konkursu są młodzi ludzie z całej Polski, którzy mają okazję spróbować swoich sił w grze o merytoryczne, płatne praktyki w najbardziej renomowanych firmach oraz organizacjach rządowych i pozarządowych.
Dla młodych ludzi wygrana w konkursie jest szansą zdobycia cennych, często pierwszych poważnych doświadczeń zawodowych, które często stają się przepustką do stałej pracy.
Natomiast firmy będące fundatorami praktyk zyskują bardzo dobrych, zaangażowanych i zmotywowanych stażystów oraz  potwierdzają swoją społeczną wrażliwość i odpowiedzialność.
Tegoroczna edycja konkursu została wyróżniona Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Bronisława Komorowskiego.

Grasz o staż

Zdjęcie lepszej jakości do pobrania na Facebooku Grasz o staż .