Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

W ramach współpracy z organizacją studencką AISEC specjaliści z Biura Zarządzania Zasobami Ludzkimi reprezentowali LOTOS na konferencji Aim.Act.Achieve.

Kariera

Konferencja składała się z warsztatów m. in. z obszaru finansów, marketingu, HR prowadzonych przez przedstawicieli największych firm z trójmiejskiego rynku. Konferencja skierowana jest do osób, które są zainteresowane poszerzaniem swojej wiedzy. Podczas tego wydarzenia studenci zapoznali się z procesem rekrutacji i ścieżkami kariery w każdej z firm. Warsztaty dotyczyły różnych obszarów tematycznych, więc każdy niezależnie od kierunku studiów znalazł coś dla siebie. W programie przewidziano wykłady, warsztaty oraz panel dyskusyjny, podczas którego studenci mieli możliwość rozmowy z przedstawicielami firm.


„To pierwszym wspólny projekt LOTOSU i organizacji AISEC skierowany do studentów zainteresowanych podjęciem w najbliższym czasie praktyk, staży lub pracy. Konferencja odbyła się w 29.05. a w wystąpieniu starałyśmy się podzielić naszymi doświadczeniami i wiedzą z zakresu rynku pracy.” – informuje Katarzyna Masiak, kierownik Zespołu ds. Systemów ZZL

Aim.Act.Achive. program.jpg