Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

2 kwietnia Grupa LOTOS wzięła udział w Międzynarodowych Pomorskich Metropolitalnych Targach Pracy i Przedsiębiorczości organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy i Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku. Wydarzenie to odbyło się w centrum wystawienniczo-kongresowym Amber Expo w Gdańsku. Grupa LOTOS była jednym z 160 pracodawców.

Kariera

2 kwietnia Grupa LOTOS wzięła udział w Międzynarodowych Pomorskich Metropolitalnych Targach Pracy i Przedsiębiorczości organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy i Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku. Wydarzenie to odbyło się w centrum wystawienniczo-kongresowym Amber Expo w Gdańsku. Grupa LOTOS była jednym z 160 pracodawców. Targi pracy w Gdańsku są jednym z największych tego typu przedsięwzięć w Polsce.

Targi Pracy 2014

- Jak co roku nasze stoisko odwiedzały tłumy zainteresowanych pracą w naszej firmie. Targi są dobrą okazją, żeby opowiedzieć o firmie i zaprezentować Grupę Kapitałową LOTOS na pomorskim rynku pracy - mówi Aleksandra Bartoszewicz-Rudzińska, młodszy specjalista w Zespole ds. Systemów Zarządzania Zasobami Ludzkimi GL S.A. Na multimedialnym stoisku LOTOSU każdy mógł zapoznać się z listą stanowisk, na które obecnie prowadzone są rekrutacje w naszych spółkach. Przedstawiciele Biura Zarządzania Zasobami Ludzkimi GL S.A. udzielali szczegółowych informacji o ofertach pracy, firmie i sposobie składania dokumentów. - Po raz pierwszy uczestniczyłam w tym wydarzeniu jako pracownik Grupy LOTOS S.A. Ogromne wrażenie zrobiły na mnie tłumy oblegające nasze stoisko a także różnorodność pytań zadawanych przez odwiedzających – mówi Marta Maciejewska, młodszy specjalista w Zespole ds. Systemów Zarządzania Zasobami Ludzkimi GL S.A.

W tym roku obszar produkcji reprezentował Michał Zajda, który jest aparatowym instalacji w Zakładzie PZD. Kandydaci mogli porozmawiać z nim o pracy na instalacjach i wykonywanych na co dzień zadaniach. Od wielu lat to stanowisko cieszy się dużym zainteresowaniem kandydatów.

P1040924.jpg

P1040931.jpg


Alicja Bejmert
Biuro Zarządzania Zasobami Ludzkimi GL S.A.