Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Przystępując do Koalicji potwierdziliśmy wysokie standardy prowadzenia procesów rekrutacyjnych w Grupie LOTOS S.A. oraz zadeklarowaliśmy tym samym chęć współpracy i promowania dobrych praktyk w rekrutacji.

Kariera

Przyjazna Rekrutacja Przystępując do Koalicji potwierdziliśmy wysokie standardy prowadzenia procesów rekrutacyjnych w Grupie LOTOS S.A. oraz zadeklarowaliśmy tym samym chęć współpracy i promowania dobrych praktyk w rekrutacji. Dbamy o relacje z naszymi kandydatami i ich doświadczenia w kontakcie z naszą firmą.
Sposób, w jaki podchodzimy do naszych kandydatów ma wpływ na wizerunek pracodawcy oraz odbiór naszych produktów i usług.
Stosowanie dobrych praktyk w kontaktach z kandydatami jest inwestycją w przyszłość i przejawem społecznej odpowiedzialności biznesu.
Zachęcamy do zapoznania się z Kodeksem Dobrych Praktyk w Rekrutacji, który jest potwierdzeniem jakości prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych.

Kodeks Dobrych Praktyk w Rekrutacji