Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

W dniach 20.06.2013r. – 01.07.2013 Grupa LOTOS S.A. przy współpracy z firmą Aon Hewitt przeprowadziła anonimowe badania opinii pracowników.

Kariera

Co jest Twoim paliwem? W dniach 20.06.2013r. – 01.07.2013 Grupa LOTOS S.A. przy współpracy z firmą Aon Hewitt przeprowadziła anonimowe badania opinii pracowników. Cieszy nas bardzo, że aż 59% pracowników zdecydowało się wypełnić ankietę i podzielić opiniami na temat najważniejszych czynników mających wpływ na poziom satysfakcji i zaangażowania. Podczas badań pytaliśmy o atmosferę wewnątrz organizacji, system wynagrodzeń, organizację pracy, styl i metody zarządzania oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Dziękujemy pracownikom Grupy LOTOS S.A. za udział w badaniu. Otrzymane opinie są dla nas niezwykle cenne ponieważ w oparciu o wnioski z badania będziemy starali się podjąć działania sprzyjające zaangażowaniu
i ułatwiające osiąganie coraz lepszych wyników.