Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Header
 • LOTOS ufunduje stypendium za oceanem
  Kariera 2018-12-21 LOTOS ufunduje stypendium za oceanem

  Ruszył nabór wniosków o 2-letnie stypendium w The Bush School of Government & Public Service na Texas A&M University w Stanach Zjednoczonych. Grupa LOTOS pokryje koszty nauki oraz utrzymania przez cały okres studiów. Zgłoszenia można składać droga elektroniczną do 20 stycznia 2019 r.

  wiecej
 • LOTOS Kolej zatrudni doświadczonych maszynistów
  Kariera 2018-08-06 LOTOS Kolej zatrudni doświadczonych maszynistów

  Masz wykształcenie średnie techniczne i kwalifikacje do wykonywania obowiązków na stanowisku maszynisty elektrycznych i spalinowych pojazdów trakcyjnych? Pracujesz czynnie w zawodzie, a obowiązujące przepisy nie stanowią dla Ciebie trudności? Chcesz podzielić się doświadczeniem w zakresie budowy i obsługi lokomotyw? Mamy coś dla Ciebie.

  wiecej
 • Dlaczego stoisko LOTOS jest NAJ?
  Kariera 2018-04-30 Dlaczego stoisko LOTOS jest NAJ?

  Gorący sezon targów pracy, praktyk i staży właśnie się rozpoczął. W środę, 18 kwietnia na hali Amber Expo odbyły się Targi Pracy Pomorza, na których prezentowała się Grupa LOTOS. Zdaniem wielu, stoisko LOTOSU było jednym z najlepiej zaprojektowanych stanowisk na tegorocznej edycji targów.

  wiecej
 • Nowe standardy zatrudniania w Grupie Kapitałowej LOTOS
  Kariera 2017-10-12 Nowe standardy zatrudniania w Grupie Kapitałowej LOTOS

  Od października br. nowi pracownicy w Grupie Kapitałowej LOTOS są zatrudniani na umowę o pracę na czas określony trwającą 12 miesięcy. Po tym terminie co do zasady będzie oferowana umowa o pracę na czas nieokreślony.

  wiecej
 • LOTOS aktywnie zabiega o młode talenty i dba o ich rozwój
  Kariera 2017-07-20 LOTOS aktywnie zabiega o młode talenty i dba o ich rozwój

  „Popraw swoje notowania – czyli sztuka autoprezentacji” to temat warsztatów, jakie przedstawiciele Grupy LOTOS przygotowali dla studentów biorących udział w programie stażowym „Go4Poland – Wybierz Polskę!”. LOTOS jest partnerem tego programu od 2016 roku.

  wiecej
 • Dużo energii, masa ciekawych pytań oraz świetna atmosfera
  Kariera 2017-05-16 Dużo energii, masa ciekawych pytań oraz świetna atmosfera

  O tym jak wygląda praca w rafinerii mogli usłyszeć pod koniec kwietnia studenci Politechniki Gdańskiej. Pracownicy LOTOSU odwiedzili uczelnię w ramach BEST Career Meeting, czyli cyklu spotkań z przedsiębiorcami. Wydarzenie pt. „Zainwestuj w swoją przyszłość i rozwiń skrzydła kariery” połączono z warsztatem ukazującym predyspozycje zawodowe uczestników.

  wiecej
 • Ruszył Program Stażowy „Wystartuj z LOTOSEM”!
  Kariera 2017-05-11 Ruszył Program Stażowy „Wystartuj z LOTOSEM”!

  LOTOS od lat uczestniczy w licznych wysoko cenionych partnerskich programach stażowych dla studentów i absolwentów. Na bazie dotychczasowych doświadczeń uruchamiamy własny program stażowy o nazwie „Wystartuj z LOTOSEM”, w którym oferujemy 12 miejsc stażowych. Rekrutacja potrwa do 18 maja.

  wiecej
 • LOTOS wśród najbardziej pożądanych pracodawców
  Kariera 2017-05-05 LOTOS wśród najbardziej pożądanych pracodawców

  Międzynarodowa firma doradcza Antal po raz siódmy przeprowadziła wśród specjalistów i menedżerów badanie „Najbardziej Pożądani Pracodawcy”. LOTOS po raz piąty otrzymał to ważne wyróżnienie zajmując czwarte miejsce w branży „Energetyka, paliwa, wydobycie, chemia”.

  wiecej
 • Wspieramy najlepszych
  Kariera 2017-01-31 Wspieramy najlepszych

  W styczniu Perspektywy ogłosiły wyniki XIX Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych. Pierwsze miejsce na podium wśród techników województwa pomorskiego oraz Złotą Tarczę zdobyło Technikum nr 8 w CKZiU nr 2 w Gdańsku, z którym od wielu lat współpracuje Grupa LOTOS.

  wiecej
 • LOTOS wspiera na starcie
  Kariera 2016-12-20 LOTOS wspiera na starcie

  W zeszłym tygodniu pracownicy LOTOSU w ramach dzielenia się wiedzą aktywnie wspierali uczniów i studentów w stawianiu pierwszych kroków na ścieżce kariery.

  wiecej